• Новак
Заина Кафе Маса, Природен Даб

Заина Кафе Маса, Природен Даб

DEN 2447.84
Пристапност
Во достапна форма

Повремената колекција Заина има стилски изглед со својата природна дабова завршница. Создадете рустикално чувство во вашата дневна соба или седење со овој повремен комплет маса, кој ги спојува традицијата и современите дизајни за модерен изглед. Едноставен, но уникатен стил, овој комплет ќе стане централен дел од вашата дневна соба. Правоаголна Маса. Мерки 55 " x34 " x17 " H. 1 Полица. Дрвен Врв со Престилка. Дрвена Права Нога. Потребно е собрание. Кликнете овде за да го видите водичот за склопување.

Главните карактеристики

Избор на клиент