• Новак
Вкусни деца Бенто кутија, вклучува бенто ручек Бо и Оз изолиран од не'рѓосувачки челик, парче

Вкусни деца Бенто кутија, вклучува бенто ручек Бо и Оз изолиран од не'рѓосувачки челик, парче

DEN 527.84
Пристапност
Во достапна форма

Направете фенси детски ручеци без многу напор со оваа бенто кутија, совршена за чување на храна. Лесен за употреба : Лесен отворен капак е совршен за мали раце. Истекување на протекување : Капакот е докажан за протекување кога е затворен. Изолираната конструкција ги задржува пијалоците ладни до 8 часа, така што можете да останете кул и хидрирани во текот на целиот ден. Совршен за деца, овој Tumbler доаѓа со еднократна слама што може да се отстрани за да се пие преку капакот. Тогаш, не заборавајте да ја испиете вашата вода! Изолиран од не'рѓосувачки челик од не'рѓосувачки челик од 14 унци е совршен за внесување вода, сок и повеќе во движење. Лесен за употреба : Лесни отворени и блиски брави се лесни за ракување, дури и за мали раце. Лесно за чистење : Отстранлива сад за храна го прави чистењето ветре. Вкусен детски ручек Бенто кутија и 14 мл изолиран тамблер од не'рѓосувачки челик, 2 парчиња бенто и одете : 4 оддел за ручек во стил на бенто за лесен, оброк.

Главните карактеристики

Избор на клиент