• Новак
Метро со целосна големина на цврсто дрво платформа со појавување на подножјето и близнак во карамел лате

Метро со целосна големина на цврсто дрво платформа со појавување на подножјето и близнак во карамел лате

DEN 4799.84
Пристапност
Во достапна форма

Подигнете ја вашата спална соба со креветот за целосна големина на метро цврсто дрво во карамел. Неговите уникатни детали за вметнување на кривата на горниот дел од таблата со панели и нејзината подножје за појавување додаваат модерна софистицираност на кој било постоечки декор. Прилагодете го вашиот распоред со вклучениот Trinnle со големина на близнаци што може да се чува од двете страни на креветот. Приложениот USB полнач со 2 порти нуди удобно полнење на уредот што може да се додаде од двете страни на рамката за креветот или таблата. Изработени со врвни материјали за издржливост, овој кревет беспрекорно комбинира стил и функционалност. Надградете го вашето искуство за спиење и создадете стилско засолниште со креветот за метро платформа. Современа табла со рамка за панели : Цврсто, цврсто дрво за градење на дрво, едноставен, традиционален дизајн на панели што ќе ја надополни секоја просторија . креветот собрани димензии : L : 77 ”x W : 57” x H : 44,25 ”.

Главните карактеристики

Избор на клиент