• Новак
ЖЕНСКА ОБЛЕКА Од Еринdreрјус Хедер Греј Тампа Беј Рејс Јазол Маица Фустан

ЖЕНСКА ОБЛЕКА Од Еринdreрјус Хедер Греј Тампа Беј Рејс Јазол Маица Фустан

DEN 959.84
Пристапност
Во достапна форма

Најдете нов изглед кој е совршен за денот на играта на тампа беј Рејс, додека е доволно удобен за носење за време на секое излегување со овој Фустан Со Маица со Јазли ОД НОСЕЊЕ На Еринdreрјус. Се претставува како класична маичка за целодневно опуштено носење, додека разубавувањето на јазолот на предната страна додава допир на класа. Што е најважно, овој маички фустан има задебелени букви тампа Беј Зраци графика на предната и задната страна, обезбедувајќи вашиот фандом е добро застапен. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Увезени. Графика за печатење на екранот. Машинско перење со облека внатре кон надвор, исушете се ниско. Официјално лиценциран. Јазол вратоврска разубавување. Материјал : 88% Памук/12% Полиестер. Краток ракав. Аутсоем на големината и мерките прибл. 28". БРЕНД : НОСЕЊЕ Од Еринdreрјус. Вратот на екипажот.

Главните карактеристики

Избор на клиент