• Новак
Јакна за лесна дождлива големина на жени со плус големина

Јакна за лесна дождлива големина на жени со плус големина

DEN 455.36
Пристапност
Во достапна форма

100% полиестерска машина измијте ладно, измијте со слични бои, само белило на нехлор кога е потребно, сува суво ниско, не пеглајте, не исушете чисто. 100% полиестерска машина измијте ладно, измијте со слични бои, само белило на нехлор кога е потребно, сува суво ниско, не пеглајте, не исушете чисто.

Главните карактеристики

Избор на клиент