• Новак
Киплики Деца Зимски Палта Попуст Мало Дете Бебе Момчиња Девојчиња Зимско Руно Обложена Јакна Со Качулка Со Патент Палто

Киплики Деца Зимски Палта Попуст Мало Дете Бебе Момчиња Девојчиња Зимско Руно Обложена Јакна Со Качулка Со Патент Палто

DEN 633.44
Пристапност
Во достапна форма

Киплики бебе облека Момчиња Девојки Симпатична Шема Удобност Fall И Зимски Врвови/Панталони. Киплики бебешка облека удобна и мека, гушкачка и топла, дише и густа, мека, доволно растеглива за да се движи и да оди со растечкото тело на бебето со многу простор за растење. Вашето малечко ќе изгледа преслатко во оваа облека, а исто така е совршен подарок за бебиња за да и го подарите на секоја нова мајка.Киплики бебешка облека мека и удобна нема штета за здравјето на кожата на бебето.Мода дете бебе падне облека. Материјал - - - киплики детските крпи го направија со висококвалитетен памук, мек и растеглив, пријателски за кожата и дише, без штета на кожата на бебето.Бебето може удобно да ја носи оваа облека цел ден. Удобно и Практично - - - оваа детска облека киплики не е само лесна, удобна и неверојатно мека, таа е исто така изградена да трае. НАЈДОБАР ПОДАРОК - - - киплики детските крпи се одлични подароци за децата да ги добиваат На Родендени, Ден На Децата, Ноќта на Вештерките, Божиќ. Повод - - - Бебето може да ја носи оваа симпатична облека во животот на далиј, за новороденче, детско игралиште, фотографирајте како сувенир за раст,свадба, роденденска забава за бебиња, вклучително и дома, ќе направи девојчето да изгледа многу слатко. Возраст - - - ве Молиме внимателно проверете ја големината во табелата со големини при купувањето, бидејќи тоа ќе го направи бебето момче поудобно, послатко и помодерно.

Главните карактеристики

Избор на клиент