• Новак
Викторија К женски лак со златни токи балерина станови

Викторија К женски лак со златни токи балерина станови

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Пар на женскиот лак на Викторија К со станови на балерина на злато, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар станови на Викторија К додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Victionенски лак на Викторија К со станови на балерина на златна тока. Дизајнер изглед. Прашка назад. Врежан материјал. Отворен пети. Лак и златен украс во предниот дел. 100% гумен ѓон. Удобно стапало. Користете мека крпа за чистење.

Главните карактеристики

Избор на клиент