• Новак
Бесплатно склопување женски панталони за влечење на права нога

Бесплатно склопување женски панталони за влечење на права нога

DEN 191.84
Пристапност
Во достапна форма

Сите облечени и насекаде да одат! Панталоните со права нозе на слободното склопување работат цел ден и играат цела ноќ со нивното лесно, опуштено вклопување, полиран стил и свиленкаста мека чувство. Исклучиво на. Материјал : 64% рециклиран полиестер/34% рајон/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Опуштено со права нога. Подигнување и инсејм : среден пораст; 29 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Супер-удобна еластична лента за половината. Ockебови : Две странични џебови на цвест. Карактеристики : Свилки-мека ткаенина со мала драперија за неверојатно вклопување и чувство. Pulенски директни панталони за влечење на нозете од слободно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно. Ова е бесплатно собрание.

Главните карактеристики

Избор на клиент