• Новак
Ајомет Есенски Јакни За Блузи За Маици За Мали Деца Облека За Облека За Момчиња Мода

Ајомет Есенски Јакни За Блузи За Маици За Мали Деца Облека За Облека За Момчиња Мода

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

2023 Есенски Јакни За Блузи За Маици За Мали Деца Облека За Облека За Момчиња Модна Пригода : Секоја пригода. Пол : Момчиња. Тип на шема : шарени. Тип на ракав : Долг Ракав. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате. Материјалите Носат Подобро Искуство Со Носење.Мека Дише И Флексибилна За Кожата на Вашето Бебе.И Рачното перење и машинското перење се Во Ред. Моден Дизајн, вашето Мало Бебе Ќе Добие Многу Комплименти. Погоден За Секоја Пригода, Облека Погодна За Сезони Воumn и Лето. Совршен е за Внатрешна, Надворешна Облека,Фотографија За Бебиња, Подароци За бебиња Итн. Обезбедете Најдобро Удобно Искуство за Носење Бебиња. Пакетот Вклучува : 1 ПАРЧИЊА Врвови. Ве молиме Дозволете Мала Разлика од 1-3 см Поради Рачно Мерење и Мала Варијација на Бојата за Различно Поставување На Екранот.

Главните карактеристики

Избор на клиент