• Новак
outfmvch плус големина блузи за жени памучна ленена маица лабаво вклопување секојдневен принт краток ракав плус големина копче подесени женски врвови бело

outfmvch плус големина блузи за жени памучна ленена маица лабаво вклопување секојдневен принт краток ракав плус големина копче

DEN 303.84
Пристапност
Во достапна форма

Боите можеби не се појавуваат точно како што се гледа на фотографијата во реалниот живот поради варијациите помеѓу компјутерските монитори и разликата во бојата на голите очи.Повод : Вечера убаво е да се носат секој ден. Тоа е супер мека и дише маица. Натпревар : Лесно спарете ја секоја облека. Прилично секојдневен врв. Женска симпатична лежерна кратка ракава, женска летна есенска маичка лесно се спарува со другите.31" - - ДОЛЖИНА : 68см/26. Овие смешни врвови на букви се погодни за давање на вашиот љубовник или женски пријатели наоколу, навистина ќе им се допаднат.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не.21 "- - Должина : 71cm/27.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.28 "- - Должина : 69см/27. Големина : Л - - САД : 8 - - ЕУ : 38 - - Биста : 120см/47,24 "- - Должина : 70см/27,56 "- - Ракав : 24см/9,45".35 "- - Ракав : 25cm/9. Обичен женски графички врв тоа е уште едноставно .95 "- - Ракав : 24.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Големина : XXL-US : 12 - - ЕУ : 42 - - Биста : 130cm/51. Ново за оваа година. Таквата убава и грациозна маичка ќе ве натера да бидете помодерни и попривлечни! Совршена Маица за пролет, лето, aut и зима. Големина : XL - - US : 10 - - ЕУ : 40 - - Биста : 125cm/49.

Главните карактеристики

Избор на клиент