• Новак
Дозвола Машки Долг Ракав Патент Палто Боја Блок Мода Winter Зима Спортска Облека Крпеница Бомбардер Јакна

Дозвола Машки Долг Ракав Патент Палто Боја Блок Мода Winter Зима Спортска Облека Крпеница Бомбардер Јакна

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Женска Карирана Кошула Лежерна Фланелна Кошула Сомотско Палто Долги Ракави Копче Надолу Есенска Јакна Јакна 2022 Модна Облекакарактеристика : Материјал : Оваа Јакна Изработена од 45% Полиестер/ 55% Најлонска ткаенина, пријателска за кожата, дише, мека и удобна за жените, го сочинуваат вашиот моден изглед во fall и зима.Прилика : овој фланелен капут совршен за секојдневен секојдневен живот, шопинг, улична облека, работа, канцеларија,училиште, одмор, одмор, ноќно излегување,на отворено итн. женски волнен капут, палто од грашок женски палто од јакна женски волнени палта женски волнени палта и јакни црн волнен капут јакна од мешавина од волна волнено палто долг волнен капут долг волнен капут женски палто од розова волна црн волнен капут женски палто од црвена волна палто од бела волна палто волнено палто женски палто од зелена волна палто долг палто од паун волна капут преголем волнен капут ситно волнено палто јакна заврши. Тоа ќе биде префектот додаток на вашата гардероба во fall и зима.Натпревар : Кошули, блузи за резервоари, ками, фармерки за боди, тексас шорцеви, џегинг, патики и чизми можат да се совпаднат со оваа палто совршено, за да го комплетираат модниот секојдневен изглед кој е лесен за љубов цела сезона. јакна од вештачка кожа крем розово палто од вештачка кожа со качулка бела бушава јакна црна исечена јакна од вештачка кожа розово палто од вештачка кожа женски обложен капут со качулка исечена тексас јакна од вештачка кожа со вештачка кожа јака вештачка кожа палто од волна со јака од вештачка кожа кожа трим кафеава кожа кожа трим палто вештачка кожа зимски капут бела кожа хауба. јакна волнени палта кратко волнено палто женски палто со двојни гради волнено палто со ремен долг волнено палто со двојни гради долг палто со двојни гради волнено палто макси волнено палто со кожна јака исечена волна јакна темносина волна палто каки волнено палто паун женски темно зелен волнен капут од портокалово волнено палто со едно гради волнено палто крем волна палто опремени дуксери. Женска Лежерна Карирана Фланелна Јакна Со Преголемо Копче Надолу Долги Ракави Есенска Кошула Палто Од Палто ткаенинаобичната карирана фланелна јакна е изработена со висококвалитетен фланелен.

Главните карактеристики

Избор на клиент