• Новак
Зачудувачки почетен сребрен сребро r приврзок со синџир за прилагодлив сребрен сребро

Зачудувачки почетен сребрен сребро r приврзок со синџир за прилагодлив сребрен сребро

DEN 239.84
Пристапност
Во достапна форма

Додадете убав стил на вашата колекција за накит или дајте како срдечен подарок со ова светлосно сребро почетен "r" "ѓердан за приврзоци. Без разлика дали е забавна ноќ надвор со пријателите, или тој дополнителен посебен датум, овој ѓердан ќе сврти глави и ќе го привлече секое око. Исто така, достапно во 14к злато позлатено сребро и 14к розово злато позлатено сребро. Стерлинг сребро почетен ѓердан „Р“. Висини накит. Фине накит. 18 во Стерлинг Сребрен ланец со прилагодување за 16 инчи. Калп на јастог од јастог. 1/2 "H X 3/8 I" W. Возрасна, постара, тинејџерка. Одмор, Денот на вineубените, Денот на мајката, роденденот, годишнината. Вклучена е кутија за подароци и торбичка за складирање. Приложени упатства за квалитет и грижа.

Главните карактеристики

Избор на клиент