• Новак
Леано Алуминиум РАБ XD 5X5. С-БЛК, ХД83229085712Н

Леано Алуминиум РАБ XD 5X5. С-БЛК, ХД83229085712Н

DEN 2560.00
Пристапност
Во достапна форма

XD Тркалата ги редефинираат перформансите на и надвор од асфалтот од 1995 година, а со немилосрдната потрага за соочување со можноста ја поставија границата на 11. Дизајнирани за оние кои не прифаќаат средина, XD Тркалата ги поместуваат границите на стилот, опремата и финишот за секој камион, Џип, ТЕРЕНЕЦ или UTV. XD Леано Алуминиумски Раб XD832 20 X9 5 X5, 5 S-BLK-12 MM, XD83229085712 N. XD83229085712 N. 5 X5, 5 шема на завртки. Материјал : Леано Алуминиум.

Главните карактеристики

Избор на клиент