• Новак
Акихол Графички Дуксери Женски Тенок Фит Основни Пуловер Дуксери Спортски Дуксер Каузални Маици Со Качулка

Акихол Графички Дуксери Женски Тенок Фит Основни Пуловер Дуксери Спортски Дуксер Каузални Маици Со Качулка

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Женски Секојдневни Графички Маици Со Долги Ракави Дуксери За Вратот На Екипажот Врвови За Пуловер За Жени Удобни Дуксери Женска Сезона : Есенска Зима. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Должина на ракавот : Целосна. Јака : О Вратот. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 Х женски дуксер ●Водич За Големина Ве Молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате; Додадете го овој дуксер во вашата листа на желби, ние ќе ажурираме нова боја во секое време. ●Материјал} Нашиот дуксер со качулка, изработен со мека и дише ткаенина, ултра пријатна и симпатична за носење, материјалот е густ и удобен, овие преголеми дуксери ви даваат удобно чувство, ве загреваат во fall и зима. ①Карактеристики пуловер дуксер/жени со долги ракави дуксери со патент/дуксери со туника/зимска облека/зимска мода/зимска облека/еднобојна боја/ревер/јака со врвки/дуксер со целосен патент/џебови од кенгур/паднато рамо/ребрести раб и манжетни/лабаво вклопување. €Дизајн_ шик ctand јака со прилагодлива врвка за влечење може подобро Да го Одржува Вратот Топол, дизајнот со патент со висок квалитет го комплетира помодерниот изглед. Овој обичен пуловер дуксер е идеален избор во вашата есенска зимска гардероба. ①Прилика. трендовските дуксери за жени се совршени за трчање, играње топка, танцување, возење велосипед, играње топка, пешачење, пешачење, вежбање, дома, секојдневно носење, патување, за fall и зима. Најдобар подарок за себе и за пријателите!.

Главните карактеристики

Избор на клиент