• Новак
Девојки за девојчиња Garanimals Toddler ткаени џогери, големини 12 милиони-5T

Девојки за девојчиња Garanimals Toddler ткаени џогери, големини 12 милиони-5T

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Одржувајќи го кул со џогерите на Гаранималс. Лесно за носење и лесна за убов, овие панталони ставаат полирано вртење на нејзиниот обичен изглед. Сосема удобно, со лесно вклопување и вклопување без гужва, овие џогери шутираат секоја облека во голема брзина. Предните џебови се совршени за чување на сите нејзини богатства, овие слатки џогери се без напор избор за денот. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклопување : опуштено; Заштитена нога. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со декоративен лак. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : Еластични манжетни. Ткаени панталони со џогер за девојчиња за бебиња и мали деца од Гаранималс.

Главните карактеристики

Избор на клиент