• Новак
Заменливи реверзибилни тркалезни кабел првични нараквици со розов бо - виолетова

Заменливи реверзибилни тркалезни кабел првични нараквици со розов бо - виолетова

DEN 351.84
Пристапност
Во достапна форма

Не'рѓосувачки челик. Заменливи и реверзибилни нараквици. Голем - дијаметар од 2,5 инчи. Голем - 7,75 инчен обем. 14мм реверзибилен шарм на легура. Високо полиран. Отстранлива крајна капа за опција за DIY. 2 Подвижен шарм запира. Пандора компатибилни шарми 7,75 инчи заменливи реверзибилни тркалезни кабелски почетни нараквици со розова кутија - виолетова.

Главните карактеристики

Избор на клиент