• Новак
Примарна сребрена стерлинг сребрена античка starвезда на Дејвид Диск шарм со кабелски ланец

Примарна сребрена стерлинг сребрена античка starвезда на Дејвид Диск шарм со кабелски ланец

DEN 207.84
Пристапност
Во достапна форма

Покажете ја вашата вера на јудаизмот со оваа привлечна ѓердан од starвезда на Дејвид Диск. Овој стерлинг сребрен 25x23mm Concaved Charm има сатен и антички финиш создавајќи изглед на око. Вклучен е 18-инчен долг кабелски ланец со пролетен прстен, а овој ѓердан ќе биде совршен додаток на вашата колекција на религиозни накит. Charmjewelry Finish : High Polish, Antiquedgender : Unisex Chain Clasp : Spring Ringmetal : Стерлинг сребрена боја : Whitecharm со димензии на кауција : 25 mm x 23mmchain Димензии : 18-инчен x 1.3mmsolidyour артикал пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршено за чување или давање подароци.Харм Земја на потекло : Соединетите држави на земја на потекло : Италија Стерлинг сребро, антички, сатен назад, сатен, конкавен, цврст, пролетен прстен.

Главните карактеристики

Избор на клиент