• Новак
Розов платина лак половината волна мешавина од капут со аспиратор

Розов платина лак половината волна мешавина од капут со аспиратор

DEN 544.64
Пристапност
Во достапна форма

Овој розов платина од волна мешавина од палто има симпатична исмејувачка лак за лакови и детали од quакард. Не само што ќе го задржи вашето малечко топло низ есента и зимата, туку таа може да го облече или да носи за секој ден. Содржина на ткаенина : полиестер 90%, волна 10%. Исмејувачки лак. Машинско миење ладно.

Главните карактеристики

Избор на клиент