• Новак
Sofia Jeansенски женски го уништи едното фустанче за рамо

Sofia Jeansенски женски го уништи едното фустанче за рамо

DEN 574.08
Пристапност
Во достапна форма

S-a-t-u-r-d-a-y ноќ! Фармерки со Софија со едно рамо фустан се одликува со расипување на страна за изјава за ласкање на фигури. Завршено во нежно, четкана ткаенина, овој модерен фустан е пријателски расположен со безжични градници, така што ја добивате потребната поддршка додека одржувате беспрекорен стил. Само на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : ¡Noche de S-á-b-a-d-o! Ел Вестидо де Ун Соло Хомбро де Софија фармерки tiene un pliegue Lateral que realza tu figura. Acabado en un tejido suave, satinado, este vetido moderno es компатибилен кон brasieres strampless, por lo que obtendrás el soporte que necesitas mientras mantienes un estilo непропустлив. Соло Ен. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс/90% полиестер/10% еластано. Грижа : Машината за перење/лавабилна е máquina. Земја на потекло : Увезен/увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’9” Y Está Usando Una Talla S. Fit : Modern/Moderno. Должина : MIDI должина; 49 ”долг од центарот на задниот врат за големина S/largo MIDI; 49 "de largo desde el centro de la nuca para la talla S. Затворање : styleирка на пуловер/џемпер на Естило. Ракави : Манга без ракави/грев. Џебови : Ништо/nunguno. Карактеристики : деколте со едно рамо со преклопен врат на вратот; на страни; асиметрично здолниште; мека, четкана ткаенина; нелинирана/ескоте de on hombro con pliegue en el cuello; pliegues en los tastales; falda asimétrica; tejido y satinado; sin releno. Womenенски го уништи еден фустан со еден-столб од софија фармерки. Тоа од самата Софија : „Обидот за нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.

Главните карактеристики

Избор на клиент