• Новак
Carat T.W.CZ розов преклопна месинг внатре надвор од обетки на обрачот

Carat T.W.CZ розов преклопна месинг внатре надвор од обетки на обрачот

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Задебелени, светли и пенливи, овие обетки на обрачот ја зголемуваат секоја облека. Леле со неа со треперливиот изглед на овие кубни цирконија дијамант во внатрешните обетки на обрачот, овозможувајќи брилијантност од секој агол. Изработено во ладно сребро, жолто и розово позлатена месинг, секоја обетка има дијаманти CZ поставени по должината на надворешниот и внатре задниот дел. Плескавите бели CZ дијаманти го опфаќаат надворешниот преден и внатрешниот задниот дел на секој овален обрач, создавајќи безвременски и треперлив дисплеј. Овие обетки изгледаат скапи, но се пријателски за паричникот. Деликатните, заоблени поставувања на филигранот Prong формираат сложена, испреплетена дизајн по должината на рабовите на обрачите, додавајќи текстурирана убавина, совршена за вашиот модерен стил. Заградувајќи со CZ Diamonds и брилијантен ламнат сјај, овие обрачи се обезбедени со грб. Обените се достапни во различна боја, бела, жолта и розова боја, како и во различни големини 15мм, 20мм и 25мм за избор. Квалитет на дијамант : кубна цирконија, форма на дијамант : тркалезна, дијамантска поставка : prong, метал : месинг, метална боја : розово позлатена, затворач : шарки со грб. 1 карат T.W.CZ розов преклоп месинг внатре надвор од обетки на обрачот 25мм.

Главните карактеристики

Избор на клиент