• Новак
Лавхарт LH-HTP 265 65R T гума

Лавхарт LH-HTP 265 65R T гума

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Lionhart Tires ги обедини најновите во технологијата, иновациите, уникатното вклопување, целокупната изведба, козметиката и цената. Ние го направивме ова за да им доставиме на дистрибутерите, трговците на мало и крајните корисници крајната вредност во вистинската линија UHP, SUV и Off-Road Tire. Gionhart гуми сега вклучува целосен спектар на патнички, перформанси, лесен камион и приколки за да го придружуваат нашиот предводник (UHP, SUV, Off Road) производи на марката. Гумите на Лионхарт ги надминаа сите европски стандарди. Истите овие гуми се најдобриот избор за најдобрите европски спортски автомобили OE Fitments. Гумите на Lionhart имаат и големини што многу производители на гуми во моментов не ги нудат. Затоа гумите на Lionhart е на најсовремената индустрија за гуми. Ние секогаш воспоставуваме нови пазари за дистрибуција на големо и мало. Лавот претставува „сила, храброст и лидерство“. Ова може да се каже и за марката „Lionhart гуми“. Од грубата јачина на „MT Lion Claw“ до нашите нови и уникатни вклопувања. Лионхарт Tires ги разгорува новите патишта со тоа што го води патот за создавање нови пазари и можности. Ова го правиме додека ја одржуваме храброста и убедувањето да ја видиме нашата визија за нејзината плод. Нашиот бренд навистина го има сето тоа. Реално можеме да го развиваме вашиот бизнис со скокови и граници со нашата цврста, висококвалитетна, разумна цена целосна линија на опции за гуми. Гумите на Лионхарт се во него за долг пат. Ние ја воспоставивме цврстата основа потребна за да ги направиме гумите на Лионхарт успешни за наредните години. Ве молиме, земете еден момент и навистина погледнете во овој престижен, но скромен бренд за гуми. Гумите на Lionhart може да ја претставуваат најдобрата одлука што некогаш сте ја донеле. Lionhart LH-HTP P265/30 R20 94 y Fits : 2003-09 Toyota 4 Runner SR5 2016-22 Toyota Tacoma TRD Sport 2003-09 Lexus GX470 Base 2019 Ford Ranger Lariat 2004-08 Nissan Frontier LE 2021 Ford Ranger Lariat 2003-07 Toyota sequoia sr5 2005-06 Dodge Dakota Laramie 2001-03 Nissan Frontier SC 2002-10 Nissan Xterra SE 2004-05 Dodge Durango SLT 2006-08 Dodge Durango Adventurse 2005-10 Nissan Pathfinder LE 2011-12 Nissan Pathfinder Silver Edition 2019-20 GMC Canyon Sle 2010 Nissan Frontier LE 2008 Dodge Dakota Sport 2023 Toyota Tacoma TRD Off-Road 2011 Ram Dakota Big Horn 2009 Dodge Durango Limited Hybrid 2006 Mitsubishi Raider XLS 2009-10 Dodge Dakota Lone Star 2009-12 Suzuki Equator Sport и повеќе-Додадете го вашето возило на нашето одговара додаток за проверка.

Главните карактеристики

Избор на клиент