• Новак
Ископување на женското здолниште за миди

Ископување на женското здолниште за миди

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Сонот на минималистичката се оствари. Миди здолништето на миди на Scoop е лесен за стил, лесен за носење во сатинска ткаенина и разноврсна цврста боја. Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. приближно. Должина : 31 ”. Должина на миди. Повлечен стил. Еластична половината. Заврши сатен. Цврст тон. 96% полиестер/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Повлечете го миди здолништето за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Главните карактеристики

Избор на клиент