• Новак
Sleep & Co. Women'sенски и женски плус долги ракави на врвот, сет на пижами пантолони и пинчо

Sleep & Co. Women'sенски и женски плус долги ракави на врвот, сет на пижами пантолони и пинчо

DEN 448.00
Пристапност
Во достапна форма

Sleep & Co. Women'sенски и женски плус 3 парчиња чувство на празнично пижама за спиење сет со Scrunchie. Сетот доаѓа со мек плетен врвот со долг ракав со "Чувствувајќи се празнично " График. Супер меките кадифен панталони имаат целосен празничен принт. Панталоните имаат еластична лента за половината за дополнителни детали за удобност и лак. Сетот исто така доаѓа со соодветна вратоврска за коса! Овој сет е толку удобен и прави одличен подарок! 3 парчиња сет, одмор, подарок, па, удобно.

Главните карактеристики

Избор на клиент