• Новак
ПОЛНЕЊЕ ПРЕДВОДЕНА Магнетно Движење Сензор Ноќно Светло, Автоматско исклучување.Пренослив, Безжичен, стап-На Било Каде За Кабинетот, Плакарот,Гардероба

ПОЛНЕЊЕ ПРЕДВОДЕНА Магнетно Движење Сензор Ноќно Светло, Автоматско исклучување.Пренослив, Безжичен, стап-На Било Каде За Кабинетот,

DEN 367.52
Пристапност
Во достапна форма

●ДОЛГО РАБОТНО ВРЕМЕ и ПОЛНЕЊЕ на БАТЕРИЈАТА : вградена батерија на полнење работи, нема потреба ОД ААА батерии, Заштедете трошоци.Се полни со БИЛО 5 V USB уреди(КАКО USB Адаптер, моќ банка, лаптоп) со вклучени полнење кабел. ●СТИЛСКИ ПЕРСОНАЛ и ЛЕСЕН за ЛЕПЕЊЕ : Елегантна обвивка од алуминиумска легура со магнет внатре, лесно инсталирајте ги овие лесни ленти без никакви алатки на 2 начини.НАЧИН 1 : Бесплатно адсорбирање на која било површина на железарницата, на пр. фрижидер, скара или внатре во сефот за пиштолот; НАЧИН 2 : Залепете на која било не-железна работа, чисти површини со вклучен Прекинувач за метални ленти на "вклучено" : Постојано вклучено светло,може Да се користи и како фенерче или светло за итни случаи. USB Полнење 30cm 60 LED Магнетно Движење Сензор Ноќно Светло, Автоматско Вклучување/Исклучување.Пренослив, Безжичен, стап-На Било Каде За Кабинетот,Плакарот, Гардероба.

Главните карактеристики

Избор на клиент