• Новак
Галерија со златна рипка завиткано платно

Галерија со златна рипка завиткано платно

DEN 102.08
Пристапност
Во достапна форма

е висококвалитетен печатење на платно, која мачи убава жена во стилот на симболика на уметникот. Примарно парче за рекламирање на кој било дом или канцеларија. Направени по нарачка. Подготвени да висат. Достапни големини на Muliple.

Главните карактеристики

Избор на клиент