• Новак
Џијугала Женски Градиент Печатење Мода Обични Долги Ракави Патент Вратот Со Качулка Дуксер Големини С-2ХЛ

Џијугала Женски Градиент Печатење Мода Обични Долги Ракави Патент Вратот Со Качулка Дуксер Големини С-2ХЛ

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Џијугала Женски Градиент Печатење Мода Секојдневен Патент Со Долги Ракави Со Качулка Со Качулка Големини На Дуксери С-2хлфеатури : Материјалот Е подобрен за да биде повеќе густ и топол, изшкуркан, мек и восочен, еластичност,Големина доволно долго за носење со хеланки. Големина димензија детали споменати во " Опис На Производот".Дизајни Обична лабава облека За облека Достапно Е Машинско перење и сушење,исто така брзо сушење.Повод Совршен Со фармерки/хеланки / јога панталони/секојдневни панталони/џемпер синџир и така натаму. Одговараат за повик/патување/дома / датум/партија/работно. Носење во сите сезони особено во сезоната : Пролет, лето, aut,зимски пол : Женска Прилика : Секојдневен,Партиматеријал : Тип на полиестерпетер : Стил На Печатење : Лежерна должина на Ракавот : Должина На Долги ракави : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Џемпер Материјал : 90% Појлестер. Ткаенината е Мека, Лесна, Дише, Мазна и пријателска за Кожата. Перење : Рачно И Машинско Перење И Не Избелувајте. Земја На Потекло : Увезени. Одлична Цена : пријателската и конкурентна цена На Ткаенината ви дава производ вреден за купување. Применливи Прилики : Погоден За Забави, Јадење, Шопинг, Канцеларија, Одмор, Собири На Пријатели, Секојдневен Домашен Живот, Активности на Отворено итн. Креативен Подарок : Врвовите Со Качулка Може Да се Дадат И Како Уникатен Подарок За Вашите Женски Пријатели или Семејство на Роденден и Други Празници. Ако Наидете На Какви Било Проблеми При Изборот На Производи, Можете Да Не Контактирате И Ние Ќе Ги Решиме Вашите Сомнежи Што Е Можно Поскоро. Ве молиме Проверете Ја Сликата Со Големина Понудена од Нас За Да Ја Изберете Вистинската Големина. Спецификации : Големината е За М.

Главните карактеристики

Избор на клиент