• Новак
Велосипед Замена На Велосипед Предниот Заден Дел преку оска 122 - 181л П1, 5 П1, 75

Велосипед Замена На Велосипед Предниот Заден Дел преку оска 122 - 181л П1, 5 П1, 75

DEN 8463.84
Пристапност
Во достапна форма

Опис : * сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*Замена На Велосипед Преден/Заден Преку оска 12/15мм 122-181л П1, 5/П1, 75в12х122лксм12 (П1, 75)x16ll12x130lxm12 (P1, 5)x19ll12x135lxm12 (P1 5)x20lt12x142lxm12 (p1.5) X19ll 12x166lxm12 (p1.75)x16llc12x171lxm12 (p1.75)x19ll 12x180lxm12 (p1.75)x19ll 12x181lxm12 (p1.5)x19lp15x125lxm15 (p1.5)x14llc15x136lxm15 (P1.5)x16llc15x143lxm15 (P1.5)x16lspecification : *материјал : алуминиумска легура*боја : црна (како што покажуваат сликите)*тежина : околу 40-50g пакетот вклучува : 1 x преку оска забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Сосема нов и квалитетен. Удобен за употреба. Издржлив и практичен. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.

Главните карактеристики

Избор на клиент