• Новак
Женски Обичен Принт Лабав Плус Големина Секојдневен Комбинезон СО Прерамки БЕЗ Ракави XL Портокал

Женски Обичен Принт Лабав Плус Големина Секојдневен Комбинезон СО Прерамки БЕЗ Ракави XL Портокал

DEN 303.84
Пристапност
Во достапна форма

Женски Обичен Принт Лабава Плус Големина Обичен Комбинезон Без Ракави Без Ракави Карактеристики : 1.Прави да изгледате толку убаво,секојдневно, модно и поинаку. 2.Совршен за на отворено, вокација, спорт, дневно фи и ласкање на сите типови на тело.Погоден за двете дами или тинејџерски помлади девојки кои носат воumn или зима. 3.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.Одлично за фармерки или хеланки. 4 Совршено Со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни тексас фармерки итн 5.Одлично За Забава, Секојдневен, Спорт, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Пролет,Лето Пол : Жени Повод : Секојдневен,Дневен Материјал : Памук,Спандекс Стил На Ракав : Редовна Дебелина : Стандарден Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Женски Панталони Големина На Комбинезон САД Велика БРИТАНИЈА Еу Должина НА Биста XL 12 16 42 105cm/41.34" 128cm/50.39" Големина : XL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 105cm/41.34" должина : 128см/50.39" Табела Со Големини : Големина : С Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 Биста : 90см/35.43" Должина : 125см/49.21"Големина : м сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 95см/37.40" должина : 126см/49.61"ГОЛЕМИНА : Л САД : 10 Велика британија : 14 еу : 40 БИСТА : 100см/39.37" Должина : 127см/50.00"Големина : Xl Сад : 12 Велика Британија : 16 Еу : 42 БИСТА : 105СМ/41.34" ДОЛЖИНА : 128см/50.39"големина : xxl сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 110см/43.31" ДОЛЖИНА : 129см/50.79"големина : хххл сад : 16 Велика Британија : 20 Еу : 46 Биста : 115cm/45.28" Должина : 130cm/51.18"Големина : xxxxl Сад : 18 Велика Британија : 22 ЕУ : 48 Биста : 120cm/47.24" должина : 131cm/51.57"големина : xxxxxl САД : 20 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 24 ЕУ : 50 Биста : 125cm/49.21" должина : 132см/51.97" € Увезени. ●Широки ногарки, без ракави, висок преден и заден дел, 482 странични џебови, соид боја, класични опуштени ленени комбинезони, изгледа шик и мода. €Машина за перење ладно. Измијте со слични бои. Само белило без хлор. Падне сува ниска. Топло железо. €Стилски дизајн за жени,тинејџерки девојки во лето за секојдневниот живот,дома,канцеларија,датира, слободно време носат. Одговорен за предметот, како и за клиентите; било какви проблеми или предлози, само бидете слободни да не контактирате.Новата облека може малку да мириса и да исчезне по миењето.

Главните карактеристики

Избор на клиент