• Новак
Машко руно со средна тежина со целосна патенти

Машко руно со средна тежина со целосна патенти

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Целосна патент на руно со средна тежина на Дикис може да биде најразновидното парче надворешна облека што некогаш ќе го поседувате. Топло е, без да биде гломазен, а добро слоеви. Мекиот руно худи е изработен од лесна грижа, траен памук/полиестер со тешка патент, ребра плетени манжетни и лента за половината. Аспираторот за прегрнување со 3 парчиња ве одржува топло од горе надолу. Мека руно со средна тежина; Затворање на централниот преден патент со логото Дикис зашиени на џеб; Аспиратор со три парчиња; Ребра плетена половината и манжетната; 10,5 ул. Руно, 50% памук/50% полиестер; Темно Хедер сив 55% памук/45% полиестер; Хедер сива боја 70% памук/30% полиестер.

Главните карактеристики

Избор на клиент