• Новак
Thumbrintz dots монограм морнарица килим

Thumbrintz dots монограм морнарица килим

DEN 1439.68
Пристапност
Во достапна форма

Убава уметност од MWW Design Studio создава дизајн за овој печатен ткаен килим. Килимот е ткаен, зашиен и отпечатен. Направено од 100 проценти полиестер, килимот е издржлив и има природно отпорни на временски својства. Дизајн на текстура на ткаење во ткаенината додава димензија на уметноста. Thummprintz dots Монограм морнарица килим : машинско миење. Отпорни на временски услови. Издржлив 100 проценти полиестер. Текстуриран дизајн. Печатено. Достапно во големини 1,8 'x 3.08' и 3,91 'x 6'.

Главните карактеристики

Избор на клиент