• Новак
Знакот За Подарок На Островот Тики Бар На кејси Метален Ѕиден Декор 112180058072

Знакот За Подарок На Островот Тики Бар На кејси Метален Ѕиден Декор 112180058072

DEN 160.00
Пристапност
Во достапна форма

040 " дебел алуминиум (60% подебел од . Немојте да бидете измамени од евтини фалсификувани знаци од странство. БРОДОВИ за 1-2 ДЕНА. Издржливиот алуминиум нема да ' рѓосува, со заоблени агли и дупки за монтирање.025 " алуминиум или калај знаци) со прекрасен финиш обложен со низок сјај во прав за одличен изглед и чувство! алуминиумот што може да се издржи нема да ' рѓосува, со заоблени агли и дупки за монтирање направени и испорачани во САД. ДОБИЈТЕ го за 4-5 ДЕНА од МФР ВО САД. Произведено и испорачано во САД.040 инчен дебел алуминиум (60% подебел од .025 " алуминиумски и лимени знаци), овој знак од 12 инчи на 18 инчи е направен во САД со американски материјали и Американска изработка. Потресените верзии симулираа ' рѓосани рабови и избледена боја и гребнатини за да дадат убав стар и истрошен изглед. Персонализација : ние нудиме многу стилови на персонализирани знаци, многу што можат да се прилагодат со имиња или важни датуми.

Главните карактеристики

Избор на клиент