• Новак
Женска Еластична Боја За Печатење На Половината Секојдневни Панталони Тенок Фит Спортски Женски Панталони

Женска Еластична Боја За Печатење На Половината Секојдневни Панталони Тенок Фит Спортски Женски Панталони

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

?ИЗМИЈТЕ И ЗАШТИТЕТЕ ги краевите Измијте сами во ладна вода / исушете на ниска температура / не пеглајте.55"Size : MWaist : 68cm/26.37"Length : 105cm/41.73"Length : 107cm/42. Мека и лесна, погодна за пилатес, спорт, одмор, плажа, спиење и релаксација дома, јога, патувања, спортови на отворено и секојдневно носење.09"Length : 109cm/42.49" Size : SWaist : 64cm/25.13"големина : Xl половината : 78см/30. Дизајнот со висок струк покажува долги нозе и прави нозе и подобро ги модифицира дефектите на нозете, уникатен широк појас, многу поудобен на половината.70"Size : XXXLWaist : 90cm/35.91"Size : XXLWaist : 84cm/33.80" Должина : 103см/40.20"Hip : 96cm/37. Модерен стил на Џебни Карго панталони погоден за помлади, тинејџерски девојки или млади жени ја одржуваат модата и добрата фигура.13"Size : XLWaist : 78cm/30.Класичен тексас сино перење лесно за блуза, врвот на култури, кошула за секојдневно носење, работа, одмор,датира итн.71" колк : 112см/44.20" Колк : 96см/37. ?ПОВОД женските панталони со висок струк, комбинирајќи ја модата со спортови за одмор и дневен стил, создаваат разноврсен стил на лабави панталони.35"Hip : 106cm/41. ?ДИЗАЈН еластичниот дизајн на половината е погоден за повеќето фигури.77" Колк : 100см/39.43"Hip : 124cm/48.

Главните карактеристики

Избор на клиент