• Новак
Дрво Плоштад Палета Бо Ѕид Декор, Природни

Дрво Плоштад Палета Бо Ѕид Декор, Природни

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

тд {граница : 1пх цврст #ццц;} бр {мсо-податоци-поставување : иста ќелија;} Создадете го вашето ремек-дело на Овој разноврсен Декор За Ѕид Од Дрвена Плоштад Палета. Карактеристики недовршено дрво, дизајн во стил на палета и закачалка за јаже за лесен ѕиден дисплеј. Украсете со цвеќиња, лента, налепници, други украси или едноставно напишете убава понуда. Лесно за боење или дамка. Персонализиран акцент на вашиот дом или канцелариски простор, кој може да се користи и за украсување на рустикална тематска свадба. Должина и Ширина : 12" Дебелина : 1,5" DIY Дрво Плоштад Палета Кутија Ѕид Декор, Природни, 12-Инчен.

Главните карактеристики

Избор на клиент