• Новак
Wefuesd Кујна Организаторите И Складирање Плакарот Организаторите И Складирање Виси Виси Ѓубре Торба За Складирање Удобен Организатор Торба Кујна Складирање Ѕид Куј

Wefuesd Кујна Организаторите И Складирање Плакарот Организаторите И Складирање Виси Виси Ѓубре Торба За Складирање Удобен Организатор

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Тоа е совршена декорација . Долготрајно-има побрзо полесно нанесување на прави линии за инјекциска смеса за покривање на мувла, мувла и цврсти дамки. Спецификации : Димензии На Производот : 7. Ако оригиналната врвка е валкана, лесно можете сами да ја замените врвката. Ако оригиналната врвка е валкана, лесно можете сами да ја замените врвката. Реколор-ли ја исполнува старата, валкана инјекциска смеса со нетранспарентна боја, давајќи му нов, чист изглед. Заменлив Нога-Секое пенкало за поправка на инјекциска смеса е опремено со заменлив нога и ви дава повеќе опции за ширина на пишување. Заштеда на трошоци-Нема потреба да барате никакви услуги за сервисирање ниту да купувате нова замена на плочки. Со ова пенкало за инјекциска смеса, нема да треба да се грижите за скапи услуги и ќе можете да заштедите пари! Безбеден За Употреба-тој е еколошки бидејќи е научно дизајниран да биде без мирис и нетоксичен, што го прави безбеден за членовите на вашето семејство и домашните миленици. Реколор-ли ја исполнува старата, валкана инјекциска смеса со нетранспарентна боја, давајќи му нов, чист изглед. Најдобра цена, Лесна трансакција, Одлично искуство за купување. Одличен подарок за сите сезони и одличен подарок за семејството и пријателите. Ние ги цениме нашите клиенти и секогаш се трудиме да ви обезбедиме најдобар вид на услуга и обезбедување на здравјето и безбедноста на клиентите. Со ова пенкало за инјекциска смеса, нема да треба да се грижите за скапи услуги и ќе можете да заштедите пари! Безбеден За Употреба-тој е еколошки бидејќи е научно дизајниран да биде без мирис и нетоксичен, што го прави безбеден за членовите на вашето семејство и домашните миленици.74 in Color : Бела, Црна, Беж, Тен, Кафеава, Сива, Темно Сива, Срна, Сребрена, Златна Содржи : 1x прекрасно пенкало ЗА шиење 5 ML Водоотпорен Плочка Пенкало Реставратор Маркер Поправка Маркер Инјекциска Смеса Филер Пенкало Функција : Лесен За Употреба - Само протресете го пенкалото, притиснете го врвот на пенкалото и потоа нанесете го на која било површина. Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме што е можно поскоро. Заменлив Нога-Секое пенкало за поправка на инјекциска смеса е опремено со заменлив нога и ви дава повеќе опции за ширина на пишување.

Главните карактеристики

Избор на клиент