• Новак
Гринфилм, 10% VLT Статички Држат Прозорец Филм, 24 x212

Гринфилм, 10% VLT Статички Држат Прозорец Филм, 24 x212

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Овој производ вклучува : 1 парче Г-Фолија 10 Прозорец Филм. . Спецификации : . ВЛТ (Видлив Пренос На Светлина) : 10%. Светлината Блокирана : 90% . Ир Топлина Блокирани : 68% . УВ Блокиран : 97% . Боја : Темно Сина . . Заштитете ве вас и вашето семејство од УВ зраци, заштитете го мебелот од избледување и намалете ја сметката за енергија со намалување на топлината. . Овој филм создава приватност во вашиот дом или возило за безбедност и мир на умот, особено ноќе. . Ве молиме купете комплет за инсталација, тој не е вклучен и е потребен за правилна инсталација. . Филм за Повеќекратна употреба и Отстранлив Прозорец : Нашата Статичка Фолија за Храна не содржи лепак, затоа е лесно да се поправи, отстрани, складира и повторно да се користи. Исто така, може да се отстрани и повторно да се користи врз основа на вашите потреби, не оставајќи леплива збрка зад себе. Лесен Е За инсталирање На Прозорецот G-Cling. Може да се чува и повторно да се користи. Создава приватност. Спречува да поминат 97% од штетните УВ зраци.

Главните карактеристики

Избор на клиент