• Новак
Ролијен Жените Блузи Мода Жени Долги Ракави V Вратот Шарени Плетење Повик Туника Блуза

Ролијен Жените Блузи Мода Жени Долги Ракави V Вратот Шарени Плетење Повик Туника Блуза

DEN 441.28
Пристапност
Во достапна форма

Големина : Големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД.ако вашата стандардна големина во сад Е L, се препорачува да изберете 2xl во вашата продавница;ако вашата стандардна ГОЛЕМИНА ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Американски Држави (S)=Кина (L);Сад (M)=Кина (XL);Сад (L)=Кина (2 XL); Сад(XL)=Кина (3 XL); Сад (2 XL)=Кина (4 XL); Сад(3 XL)=Кина (5 XL). Големина : С Биста : 93см/36.61" Рамо : 45см/17.7 "Ракав : 54см/21.26 " Должина : 66см/25.98". Големина : М Биста : 98см/38,58" Рамо : 46см/18,11 "Ракав : 55см/21,65 " Должина : 67см/26,38". Големина : L Биста : 103cm/40.55" Рамо : 47cm/18.5 "Ракав : 56cm/22.05 " Должина : 68cm/26.77". Големина : XL Биста : 108cm/42.52 "Рамо : 48cm/18.90" Ракав : 57cm/22.44 "Должина : 69cm/27.17". Големина : XXL Биста : 113cm/44.49" Рамо : 49cm/19.3 "Ракав : 58cm/22.83 " Должина : 70cm/27.56". Големина : XXXL Биста : 118cm/46.46" Рамо : 50cm/19.7 "Ракав : 59cm/23.23 " Должина : 71cm/27.95". Големина : XXXXL Биста : 123cm/48.43 "Рамо : 51cm/20.1" Ракав : 60cm/23.62 "Должина : 72cm/28.35". Големина : XXXXL Биста : 128cm/50.39" Рамо : 52cm/20.5 "Ракав : 61cm/24.02 " Должина : 73cm/28.74". Мода Жени Со Долги Ракави V вратот Шарени Плетење Обична Туника Блузаможеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Опис : Специјален v врат/плетење/дизајн со пруги е изработен од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Сезона : Есенски Пол : Женски Стил : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерпетер : должина на Ракавот со Пруги : Долг Деколте : V-декорација : Ништо што добивате : 1 X Топнота : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на предметот добиен Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!.

Главните карактеристики

Избор на клиент