• Новак
Женски Божиќ Вино Стакло Печати Долг Ракав Пуловер Божиќ Блуза Блузи Плус Големина

Женски Божиќ Вино Стакло Печати Долг Ракав Пуловер Божиќ Блуза Блузи Плус Големина

DEN 300.80
Пристапност
Во достапна форма

100% сосема нов и квалитетен!. Материјал : Мешавина Од Памук. Пакетот вклучува : 1 х Женски Врвови. Големина шема . Големина НА ознака С : Големина НА САД : (4) - - - - - Биста : (36.2") -Ракав : (20.5") -Должина : (25,6"). Таг големина М : Сад Големина : (6) - - - - - - Биста : (37.8") -Ракав : (20.9") -Должина : (26"). Големина НА ознака Л : Големина НА САД : (8) - - - - - Биста : (39.4") -Ракав : (21.3") -Должина : (26,4"). Големина НА ОЗНАКА XL : Големина НА САД : (10) - - - - - Биста : (40.9") -Ракав : (21.7") -Должина : (26,8"). Големина на ознака 2 XL : Големина НА САД : (12) - - - - - Биста : (42.5") -Ракав : (22") -Должина : (27.2"). Големина на ознака 3 XL : Големина НА САД : (14) - - - - - Биста : (44.1") -Ракав : (22.4") -Должина : (27,6"). Ознака големина 4 XL : Големина НА САД : (12) - - - - - Биста : (45.7") -Ракав : (22.8") -Должина : (28"). Големина на ознака 5 XL : Големина НА САД : (12) - - - - - Биста : (47.2") -Ракав : (23.2") -Должина : (28,3"). Забелешка : . 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам! . 2.Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3 см поради рачно мерење. (1 инч = 2,54 см ) Материјал : Мешавина Од памук. Сезона : Fall, Пролет. Карактеристика : Божиќно Стакло За Вино Печатено, Тркалезно Деколте,Долг Ракав,Лабаво, Секојдневно. Повод : Божиќ,Денот На Благодарноста, Забава, Клуб, Секојдневно носење, Излегување, Одмор Дома, Одмор, Одмор итн. Жените Божиќ Пуловер Блуза Блуза, Жените Секојдневен Маица. Одлично За божиќна забава и секојдневно носење, исто така може да биде сладок подарок за семејството или вашите пријатели.

Главните карактеристики

Избор на клиент