• Новак
Машки Крокс Ситилане Рока се лизга црно бело м

Машки Крокс Ситилане Рока се лизга црно бело м

DEN 343.84
Пристапност
Во достапна форма

Гроздобер стил на патики никогаш не се чувствуваше толку добро. Ние го разоткривме класичниот изглед на патики со иконични Crocs Comfort ™ за еден од најпознатите носени лизгања што некогаш сме ги направиле. Објавената конструкција го задржува супер светло. Тоа е ветровито, лесен стил, што го прави вистинскиот повик за прошетка низ градот, на патот или каде и да ви треба вистинската мешавина на удобност и поставен став. Гроздобер инспириран дизајн на чаши. Елегантен, стилски облик. Меки, перфорирани матилит ™ пена горе. Панели за истегнување на близнаци за лесно одење. Иконски Crocs Comfort ™ : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени. Како што се носат од наградуваната фаза и актерот на екранот Алан Куминг на црвениот тепих.

Главните карактеристики

Избор на клиент