• Новак
Кадекор Гуштер Врата Внатрешен Надворешен Килим за Подот 23,6 х

Кадекор Гуштер Врата Внатрешен Надворешен Килим за Подот 23,6 х

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Големина : 15, 7х23, 6инч, 30х18инхузиран издржлив врв од неткаен материјал отпорен на топлина.Машина за перење. Големина : 15, 7х23, 6инч, 30х18инч. Користен издржлив врв од неткаен материјал отпорен на топлина . Машина за перење.

Главните карактеристики

Избор на клиент