• Новак
Дијатомејска Земја Подлога За Бања Тенки Теписи За Бања Брзо Сув Тепих За Бања

Дијатомејска Земја Подлога За Бања Тенки Теписи За Бања Брзо Сув Тепих За Бања

DEN 479.84
Пристапност
Во достапна форма

Опис : Апликација : бања, влезна врата, дневна соба, спална соба, работна соба, кујна, коридор, детска соба итн.40*60см/15.75 "*23.62 " 1х Бања Килим2. Препорачаната температура на водата за чистење е под 30°C И не треба да биде изложена на сонце.

Главните карактеристики

Избор на клиент