• Новак
Сина Директорка Домашна Нега Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Сина Директорка Домашна Нега Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 271.84
Пристапност
Во достапна форма

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот Црна Сина Директорска Маичка За Домашна Нега го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има сина Директорска Домашна Нега испечатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Црно.

Главните карактеристики

Избор на клиент