• Новак
Машки Машина & Бак Челик Тулан Зелен Бран Тим Логото Голема И Висока Перспектива Истегнување Поло

Машки Машина & Бак Челик Тулан Зелен Бран Тим Логото Голема И Висока Перспектива Истегнување Поло

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Овој Секач И Бак Голема И Висока Перспектива Текстура Истегнување Поло ви овозможува да додадете некој стил на Вашата Опрема За Зелени Бранови Од Тулан. Тој нуди UPF 50+ Ув Заштита ОД Сонце и неговата технологија Dry Tec ја отстранува потта, одржувајќи ве удобно цел ден. Комплетна со везена Графика Со Зелени Бранови Од Тулан, оваа разноврсна кошула е одлична за покажување на вашата фандом без разлика дали сте на чело во канцеларија или на круг голф. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Краток ракав. Машинско перење, сува сува ниска. Технологијата Dry Tec ја отстранува потта и обезбедува заштита од 50+ UPF. УПФ 50 + заштита. Плакета со три копчиња. Увезени. Материјал : 92% Полиестер/8% Спандекс. Марка : Секач & Бак. Везена графика. Жакард текстура.

Главните карактеристики

Избор на клиент