• Новак
Фанг 14 Тркала Црна 27 Мега Осакатување Гуми Спортистzр Ренџер

Фанг 14 Тркала Црна 27 Мега Осакатување Гуми Спортистzр Ренџер

DEN 1279.84
Пристапност
Во достапна форма

МСА Фанг 14" Тркала Црна 27 " Мега Осакатување Гуми Спортистzр Ренџер.Пазете се од други компании кои не вклучуваат навртки за навртки и стебла на вентили со нивната продажба на тркала, некои тркала бараат посебен тип навртки за навртки за да се вклопат во тркалото и вашите навртки за навртки може да не работат.

Главните карактеристики

Избор на клиент