• Новак
Женски Дуксер Писмо Печатење Пуловер Екипажот Вратот Блузи Повик Работа Браун Е

Женски Дуксер Писмо Печатење Пуловер Екипажот Вратот Блузи Повик Работа Браун Е

DEN 290.72
Пристапност
Во достапна форма

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Обичен Дуксер, Пуловер Со Долги Ракави Тип На Шема : Печатење Букви Боја : Црна, Морнарица Зелена, Црвена, Сина, Сива, Виолетова (По Избор)Големина : XS, S, M, L, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук 35% Полиестернеклин : Должина На Вратот На Екипажот : должина на долги ракави : Должина На Колковите Сезона : Aut, Fall, Зима Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Гроздобер и стилски дизајн е совршен за да одговара со вашите омилени хеланки, шорцеви, панталони, здолништа и сл. 2. Меки врвови со одличен материјал, обезбедува целодневна удобност и топлина за претстојнатаumn и зима.3. Погоден за различни прилики : секојдневно, секојдневно носење, активност на отворено, состаноци, забави, работа, училиште, патување, одмор, основни итн. Содржина на пакетот : 1 х Женски Дуксер (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Дуксер За Печатење Букви, Секојдневни Блузи, Туники Со Долги Ракави Дуксери со Пуловер на Вратот на Екипажот. Материјал-65% Памук 35% Полиестер. Женскиот Пуловер Изработен од Еластична и Мека Лесна Ткаенина, Е Удобен Врв Што Прави Да се Чувствувате Добро за Кожата. Дизајн-Секојдневни Врвови, Печатење Букви, Кошули Со Долги Ракави, Дуксери, Пуловер, Опуштено Вклопување. Овие Обични Врвови Одат Совршено За Пролет, Aut и Зима. Повод-Погоден За Секојдневно, Трчање, Забава, Работа, Џогер, Состанок, Училиште, Спорт, Одмор или Секојдневно Секојдневно Носење, Тоа е Одлична Идеја За Подарок За Божиќ, За Празници. Натпревар - Овие Дуксери Се Комбинираат со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент