• Новак
Мебел на Америка, Данит Патио клупа, природен даб

Мебел на Америка, Данит Патио клупа, природен даб

DEN 1599.84
Пристапност
Во достапна форма

Едноставен и шармантен, клупата за внатрешен двор на Данит обезбедува чист и елегантен дизајн. Неговата потпирачка потпирач за грб и седиштето се спарени со својата цврста структура на леано железо за уникатен дизајн на два тона. Отпорни на временски услови за дожд или сјај, оставете ја оваа клупа да го додаде вашиот двор или задниот двор! Мебел на Америка, Данит Патио клупа, природен даб : трајна структура на леано железо. Мазни заоблени раце. Природниот даб ги заврши летките. Времето доказ, УВ и отпорен на вода. 48 "L x 25,5" W x 31,5 "H. Потребно е собрание.

Главните карактеристики

Избор на клиент