• Новак
-Фал кујнски решенија 22-парчиња сет за готвење што не се наоѓаат, термоспод, црно

-Фал кујнски решенија 22-парчиња сет за готвење што не се наоѓаат, термоспод, црно

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Готвењето и чистењето го направија лесно со решенија за кујнски решенија кои не се во комплет 22 парчиња, обезбедувајќи сигурни резултати при подготовка на оброци за целото семејство. Внатрешноста на нелепливоста на про-Глид обезбедува лесно ослободување на храна и овозможува здраво готвење со малку или без масло. Индикаторот за топлина на термо-топење покажува кога тавите Т-ФАЛ се совршено загреани за да започнат со готвење, а рамномерната топлинска база дозволува да нема жаришта. Карактеристики на ергономски рачки и вентилирани калено стакло. Машина за миење садови и рерна безбедна до 350 ° F; Сите компатибилност на врвовите на готвачите со исклучок на индукцијата. Внатрешен ентериер за не-стакло : Лесно ослободување и расчистување секој пат. Технологија на термо-топ : уникатен индикатор за топлина што се претвора во цврста црвена боја за да се покаже кога тавите се правилно загреани за да започнат со готвење. Дури и топлинска основа : Нема жаришта за сигурни резултати од готвење. Ергономски рачки : удобен и безбеден зафат. Вентилирани калено стакло капаци : Одржувајте ја видливоста додека ја ставате топлината и влагата. Машина за миење садови и безбедна рерна : до 350 ° F. Компатибилност на сите врвови на готвачи : Исклучувајќи ја индукцијата. Гаранција : Ограничена гаранција за живот. Пакетот вклучува : 4,5 "Едно чудо од јајце, 8" фрапан, 9,5 "фрапан, 10,25" квадратна решетка, 5 QT покриен џамбо -шпорет со капак, 1 QT покриен сад со капак, 2 QT покриен сад со капак, 5 QT покриен холандски печки со капакот, лентата за печење , Тестенини шпатула, скимер, лажици, послужавник за пица, цврста шпатула, шпатула, легла, лажица и лажица лажица.

Главните карактеристики

Избор на клиент