• Новак
Часовна удобност Марси Широка ширина удобност за затнување за работа и обична облека црна 6.5

Часовна удобност Марси Широка ширина удобност за затнување за работа и обична облека црна 6.5

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

24 -часовна удобност Марси жени широка ширина за затнување за целодневно олеснување и поддршка. Бидете чекор напред во оваа декоративна шема на горниот дел од телото, кој има лесен EVA и гумени материјали од надворешната страна за максимален зафат на површината. Тоа е најдобриот избор за чевли за професионалци на кои им е потребна одлична поддршка и лесно лизгање. ** Купувачи на внимание ** Пронајдете голем избор на широки стилови на ширина на нашата официјална веб -страница за малопродажба Фазпаз. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте веднаш кредит за подароци од 20 долари, бесплатна испорака и размена, лесни приноси од 365 дена и приоритетна испорака на сите производи. ** За компанијата ** Меѓународна корпорација за обувки (Footwearus), лоцирана во Ферфилд NJу ерси, го започна своето производство и операции на големо во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 -часовна удобност, врсници, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Широка (W) ширина од Фазпаз. Кожа. Декоративна шема горниот. Стилски, издржлив и лесен. Максимална влечна гума од надворешната страна. Квадратни пети. Факултативно еластично backstrap.

Главните карактеристики

Избор на клиент