• Новак
Тојела Бакар Позлатени Вистински Злато Прилагодливи Есенцијално Масло Ароматерапија Нараквица Е

Тојела Бакар Позлатени Вистински Злато Прилагодливи Есенцијално Масло Ароматерапија Нараквица Е

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Спецификација:Состојба : New Applicable пол : Female Color класификација : Бела к боја цветни опојни + бела к боја топката хривнија б бела к боја flowery гранки + бела к боја топката хривнија в бела к боја luxuriant зеленило + бела к боја топката хривнија d бела к боја полн цут + бела к боја топката хривнија e бела к боја железо нето корални + бела к боја топката хривнија f бела к боја срцето цвет во цутење + бела к боја топката хривнија g златна цветни опојни + златна топка хривнија h златна злато гранка jade лист + златен круг топката хривнија јас златна сто цветови + златен круг топката хривнија j златна железо нето корални + златен круг топката хривнија к златна flowered гранки + златен круг топката хривнија l златна гранки + златен круг топката хривнија м розово злато fishnet шема + розово злато круг топката хривнија n rose злато цветни мириси дејствија + розово злато топка хривнија о злато се зголеми цвет гранка изложба + розово злато топка хривнија стр розово злато злато гранка jade лист + розово злато топка хривнија п розово злато полн цут + розово злато топка хривнија р роза злато оган дрво сребро цвет + роуз злато круг топката хривнија s 12mm една дупка етерично масло мушка еден t12mm се зголеми миризливи sachet топката one Mosaic материјал : Не inlaid Packing листата : нараквица*1 Toyella Бакар-Обложено Вистински Злато Прилагодливи Етерично Масло Ароматерапијата Пол Д.

Главните карактеристики

Избор на клиент