• Новак
Enwejyy Женски Моден Бизнис Дами Канцелариски Јакни Еднобоен Патент Со Долги Ракави Отворена Работна Облека Блејзери Палто

Enwejyy Женски Моден Бизнис Дами Канцелариски Јакни Еднобоен Патент Со Долги Ракави Отворена Работна Облека Блејзери Палто

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : . Материјал : Полиестер. Модел : Цврст. Акценти : Патент. Сезона : Пролет. Оддел : Жени. Нега На Облека : Рачно Перење Женски Блејзери За Работна Облека. Женски Јакни И Палта. Цврста Боја. Женски Кардиган. Функција : Патент, Отворен.Долг Ракав.

Главните карактеристики

Избор на клиент