• Новак
Инктастична Плажа Мрзливост Сурфање Алоха Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

Инктастична Плажа Мрзливост Сурфање Алоха Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Симпатична мрзливост со даска за сурфање на плажа. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Бебе Боди. Инктастична Плажа Мрзливост Сурфање Алоха Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Бела И хедер со уши 12 Месеци. Сурфање Облека За Бебешки Боди за момче или девојче со мрзливост и даска за сурфање и цитат од алоха. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. сурфање одмор патување симпатична облека едно парче новороденче ползавец hws.

Главните карактеристики

Избор на клиент